Вибір меблів у ванну кімнату

Вибір меблів у ванну кімнату

Насправді вибрати меблі для ванної кімнати справа не з легких. Поєднання і розташування шаф, полиць, дзеркал, раковин і інших аксесуарів можуть змінити весь зовнішній вигляд ванної кімнати. Головна мета у виборі - це досягнення бажаної гармонії між практичністю і розкішшю. Створити затишок можна незалежно від простору, яким Ви маєте в своєму розпорядженні. Для багатьох людей ванна кімната вважається затишним острівцем для усамітнення. Тому необхідно підібрати такі меблі, яка зможе надати ванній кімнаті відповідну атмосферу, бути багатофункціональною, зручною, красивою і привабливою.

Основні етапи ВИБОРУ МЕБЛІВ для ванної кімнати:

1. Тип, стиль і матеріал.
2. Проектування і схема розміщення.
3. Визначальні фактори у виборі.
4. Поради при виборі та купівлі.

1. Тип, стиль і матеріал меблів для ванної кімнати

Меблі для ванної ділиться на наступні типи:
1. навісна
2. для підлоги
3. комбінована (з можливістю кріплення ніжок)
Самою гігієнічної буде меблі навісна або на ніжках - його нижня частина не контактує з водою.
За стилем дизайну меблі для ванної ділиться на:
• класичний (стиль бароко, модерн - це стиль який ніколи не вийде з моди)
• сучасний (такий стиль як хай-тек, лофт, особливо популярні геометричні і мінімалістські лінії меблів, що вносить в дизайн ванної кімнати ясність і просту елегантність.)
• етнічний (стиль азії, Японії, Скандинавії)
• кантрі (стиль котроие передбачає використання дерев'яних меблів натуральних кольорів)
Матеріал виготовлення
Меблі у ванній кімнаті постійно піддаються впливу води, пара, перепаду температур миючих засобів, тому до вибору матеріалу потрібно підійти відповідально, адже від цього буде залежати зовнішній вигляд меблів, функціональність і термін служби.
Меблі для ванної кімнати роблять з наступних матеріалів:
ДЕРЕВО
Дерев'яні меблі вважається класикою, тому вона є найбільш затребуваною. Але дерево погано переносить воду, пар, чистячі засоби, тому його слід використовувати тільки у великих ванних кімнатах, які добре провітрюються.
МДФ і ДСП
На відміну від дерев'яних меблів, меблі, виготовлені з цих матеріалів, зазвичай забезпечена спеціальним захисним покриттям, яке роблять її придатною для використання у ванній.
При покупці слід звернути увагу на її покриття. Для захисту меблів від руйнівного впливу води виробники зазвичай використовують кілька видів матеріалів:
• Плівки - це найбільш бюджетний варіант. Плюс її в тому, що вибір кольорів тут просто величезний. Можна, підібрати плівку, яка імітує натуральний камінь. Істотним недоліком цього покриття є те, що воно досить швидко втрачає свій вигляд, починає відклеюватися, пузиритися. До того ж, її легко подряпати навіть не дуже гострим предметом.
• Шар акрилу - довговічніше, але і більш дороге рішення. Покриття прекрасно виглядає і надійно захищає меблі від пошкоджень, пов'язаних з попаданням вологи і перепадами температур. Правда мити меблі, покриту акрилом, слід дуже обережно мити, так як її легко можна подряпати звичайні миючі засоби. Для миття акрилу можна використовувати професійну хімію від польського виробника компанії ТЕНЗІ (TENZI)
• Шпон - тонкого дерев'яний лист, покритий лаком. Цей матеріал зберігає свій красивий дерев'яний візерунок. Незважаючи на те, що він виготовлений з дерева, шпон відмінно переносить вологу і є більш надійним варіантом, ніж попередні два.
• Емаль або лакове покриття має ті ж плюси, що і самоклеящаяся плівка - вони коштують недорого і характеризуються великою різноманітністю забарвлень і великий термін служби. Для тих, хто бажає заощадити без шкоди для якості меблів це - найбільш оптимальний варіант.
ПЛАСТИК
Пластикові меблі зустрічається в ванних кімнатах досить часто. З точки зору співвідношення «ціна-якість» цей варіант, мабуть, можна назвати ідеальним. Пластик - легкий і зносостійкий матеріал, який легко переносить вологу і перепади температур. До того ж пластмаса легка, і їй можна надати будь-яку, саму фантазійну форму.
МЕТАЛ, СКЛО
Металева і скляна меблі є приналежністю сучасних стилів в інтер'єрі. Як правило, з цих матеріалів проводиться не весь предмет меблів цілком, а лише деякі його елементи, наприклад, дверцята або ніжки. Якщо для виробництва таких меблів використані матеріали високої якості, і вона призначена безпосередньо для використання у ванних кімнатах, то прослужить вона дуже довго.

2. Проектування і схема розміщення меблів.

1. На першому етапі вибору меблів для ванної кімнати, треба зробити точні вимірювання приміщення. Ванна, раковина, унітаз, душ і т. д. повинні мати вільний доступ. Шафи не повинні перешкоджати прийняттю щоденних процедур і не піддавати вас і дітей небезпекам і травм, не можна вішати шафи на висоті голови поруч з унітазом і ванною.
2. Виміряти площу, на якій ви збираєтеся встановити меблі. Знайдіть оптимальну ширину і висоту для розміщення раковини, дзеркал, шафок.
3. За всіма отриманими розмірами зробіть схему вашої майбутньої ванної кімнати на папері або на комп'ютері.

3. Визначальні фактори при виборі меблів для ванної кімнати

Основні чинники для вибору меблів - це функціональність, практичність і комфорт. Вибираючи шафи і тумби, перш за все, вам треба продумати, що саме ви буде в них зберігати.
1. Рушники, якщо у вас велика сім'я, то шафа для рушників повинен бути відповідним і водонепроникним.
2. Засоби, контейнер для білизни, аксесуари для прибирання - з усього цього залежить скільки і які шафи вам потрібні.
3. Зверніть увагу не тільки на розміри і колір меблів, а й на дизайн. Бувають відкриті і закриті шафи й полиці. Ретельно продумайте, що буде стояти на відкритих поличках, а що було б краще заховати за дверима шаф.

Вибір для маленької ванної кімнати:

до підбору інтер'єру необхідно підходити більш виважено і продумано. Можна раціонально використовувати простір під раковиною, розмістивши там шафи або тумби для зберігання різних необхідних предметів
Якщо є невеликий вільний простір (не більше 2 м), то в цьому випадку нам потрібно зупинитися на найнеобхідніших предметах, які можна використовувати для зберігання речей. Як правило, це шафка під раковину і пенал або навісна полку.
Щасливі власники просторих ванних кімнат:
можуть не обмежуватися, а сміливо вибирати широкі стільниці для вбудованих раковин, шафи, пенали, полички, тумби і дзеркала.
В даний час на ринку представлена ​​велика різноманітність меблевих гарнітурів, куточків, модульної, вбудованих меблів для ванної кімнати допоможуть Вам причинити в життя будь-яку вашу фантазію.

4. Поради при виборі та купівлі меблів для ванної

• Матеріал меблів повинен бути міцним і вологостійким, стійким до впливу води і вологи. (Задня стінка меблів не повинна стикатися з стіною ванної кімнати.)
• Вибір кольору меблів, залежить від розмірів приміщення, темні або яскраві предмети візуально з'їдають простір. Для маленької ванної кімнати краще купувати меблі більш світлих і спокійних відтінків.
• Продумайте вибір меблів ще до початку ремонту. Вона повинна поєднуватися з обробкою і сантехнікою за кольором і фактурою.
• Розміри меблевого гарнітура повинні бути прямо пропорційні розмірам ванної кімнати. Чим менше ванна кімната, тим компактніше і витонченіше повинна бути обрана меблі. І навпаки, маленькі й вузькі предмети можуть загубитися в просторому приміщенні. Не слід по максимуму заповнювати меблями ванну кімнату, зупиніться тільки на найпотрібніших і функціональних предметах і дозвольте собі насолоджуватися свободою рухів.
• При покупці меблів обов'язково необхідно перевірити меблі на наявність заводських дефектів (відколи, подряпини, залишки клею і т.д.).
• Особливу увагу зверніть на якість фурнітури. (Ручки, петлі, гачки та інші елементи не повинні мати слідів іржі, а якщо вони пофарбовані, то фарба повинна лежати рівним шаром і не мати патьоків.
• Фітинги та світильники повинні бути захищені від корозії, (код захисту IP XX, де 2 цифра
 показує ступінь захисту від проникнення вологи)


15.02.2017 1054 0
2017-02-15

Коментарі

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: вибір меблів у ванну кімнату

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Telegram
Vodafone
Онлайн-чат
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта