Політика безпеки інтернет-магазину sanev.com.ua

Адміністрація Інтернет-магазину sanev гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації,

отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин sanev.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшло замовлення.

 Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в строк. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальних програмах. Якщо у Вас виникнуть які-небудь проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти evv-1@ukr.net і ми завжди допоможемо Вам! Представники інтернет-магазину sanev.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину sanev . Використання таких об'єктів без погодження з власниками сайту заборонено.

2. На сайті інтернет-магазину sanev.com.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за інформацію, публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки в цілях забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

 1. Інтернет-магазин sanev.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні при яких умовах не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. У певних обставинах інтернет-магазин sanev.com.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин sanev.com.ua з Вашого явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки. 

5. Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Vodafone
Онлайн-чат
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта