Не дорого фільтри для води, змінні елементи і комплектуючі з хорошою знижкою


Не дорого фільтри для води, змінні елементи і комплектуючі з хорошою знижкою

Воду, яку ми отримуємо з централізованого водопроводу або в заміському будинку зі свердловини перед вживанням необхідно піддати очищенню. Залежно від ступеня забруднення води нам потрібні різного роду очисні прилади з різними ступенями очищення. Для того щоб підібрати правильну комбінацію фільтрів необхідно зробити попередній аналіз води. Коротка класифікація основних видів фільтрів:

  1. Фільтри глечики (всередині колби встановлюється картридж з невисоким ступенем очищення і частою заміною - це головні недоліки такого методу.
  2. Фільтри грубої і попереднього очищення - це сітчастий фільтр, який видаляє з рідини бруд, пісок, глину, органіку.
  3. Магістральні фільтри - складаються з розбірної колби з фільтром, що очищає воду від великих часток, домішок, хлору, покращують смак і пом'якшують її
  4. Фільтри зворотного осмосу - система з видалення з рідини заліза. Мембрана, встановлена ​​в такій системі, не пропускає іони заліза.
  5. Фільтри під мийку складаються з 3-5 фільтруючих секцій. Для захисту води від мікроорганізмів встановлюють ультрафіолетову лампу.
  6. Змягчувачі води - багато видів фільтрів проводять процедуру пом'якшення, але для ефективного пом'якшення використовують - регенеративні іонообмінні фільтри. Компактними моделями для пом'якшення виступають магнітні фільтри. Для захисту побутової техніки від накипу і пом'якшення води, встановлюють перед пристроями умягчители у вигляді колб, наповнені поліфосфатного кристалами - екозони, яка відслужила вже близько 6 місяців.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 30 з 274 (всього 10 сторінок)
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Vodafone
Онлайн-чат
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта