Виготовимо під замовлення ролети, ролокасети захисні, горизонтальні і вертикальні жалюзі, штори плісе, римські штори, тюлі та гардини


Виготовимо під замовлення ролети, ролокасети захисні, горизонтальні і вертикальні жалюзі, штори плісе, римські штори, тюлі та гардини

Ролети - різновид жалюзів, виконана у вигляді рулону, які намотуються на спеціальний вал. Залежно від призначення можуть бути захисними або декоративними. Захисні ролети встановлюються у віконні або дверні пройоми з метою запобігання злому, декоративні - дозволяють захистити приміщення від зайвого сонячного світла і прикрасити інтер'єр. Захисні ролети складаються з віконних і дверних ролет, в'їзних і гаражних рольворот, а також ролетних решіток.

Жалюзі - один з видів віконних штор призначених для захисту від сонця і декорування віконних прорізів. Конструктивно, жалюзі складаються з вертикальних або горизонтальних пластин - ламелей, які можуть бути нерухомими або повертатися навколо своєї осі, регулюючи рівень потрапляння сонячного світла в приміщення. Залежно від напрямку ламелей розрізняють вертикальні і горизонтальні жалюзі.

Штори - це полотно з тканини, основне завдання якого декорування приміщення з метою створення затишної обстановки, а також захист від настирливого сонячного світла. Конструктивно представлені полотном і карнизом, на який кріпитися полотно. Можуть виготовлятися з різних матеріалів: тканини, джутової і бамбукової соломки. Римські штори - один з різновидів тканинних жалюзі, які кріпляться безпосередньо над вікном з елегантними складками. Рівень затіненості приміщення регулюється шляхом опускання і піднімання полотна. Штори плісе представляють собою зібране горизонтальними складками тканинне полотно, виготовлене з різних комбінацій матеріалів, просочених спеціальними складами, відразливими бруд, пил і жир. Стильні, прості і зовні дуже схожі з класичними жалюзі.

Професійна консультація нашого менеджера допоможе Вам підібрати ролети, жалюзі і штори індивідуально для Вашої оселі, офісу чи магазину, враховуючи всі Ваші вимоги та побажання.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 30 з 75 (всього 3 сторінок)
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Vodafone
Онлайн-чат
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта