Вибір змішувача для умивальника

Вибір змішувача для умивальника

Основні етапи вибору змішувача для умивальника:

1. Вибір конструкції. 2. Дизайн змішувача. 3. Спосіб установки. 4. Матеріал змішувача. 5. Колір змішувачів. 6. Донний клапан. 7. Гарантійний термін. 8. Поради щодо вибору.

 

 

1. Основні конструкції змішувача для умывальника:

1. Одноважільні - один важіль або ручка управління напором і температурою води, користується великою популярністю. Переваги - практичність і тривалий експлуатаційний термін, наявність керамічного картриджа, який працює значно довше, ніж гумові прокладки. Недоліки - практично немає недоліків, при виборі змішувача звертайте увагу на виробника картриджів.

2. Двухвентельний - конструкція з двома ручками з боків і зливом по середині. Одна ручка для регулювання холодної води, друга для гарячої. Напір і змішування води здійснюється за рахунок повороту ручок. Є 2 види конструкції вентилів: зі звичайною кран-буксой (гумова прокладка) і керамічної кран-буксой (керамічні пластини). Переваги - з керамічної кран-буксой: точність установки температури води і напору, економну витрату. Зі звичайною кран-буксой: недорогий і швидкий ремонт в разі заміни гумової прокладки. Недоліки - зі звичайною кран-буксой: не можна точно встановити температуру води і напору, що не економну витрату води, часта заміна гумових прокладок.

3. Сенсорні - безконтактні електронні змішувач керований сенсором. Включення води відбувається за рахунок рух долоні руки не торкаючись самого крана. Напір і температура води буде постійною, регулювання здійснюється попередньо. Переваги - економія часу на настройку води, гігієнічно (немає контакту з ручкою змішувача). Недоліки - завищена вартість, залежність від електромережі або батарейок, в основному дані змішувачі встановлюються в місцях великого трафіку людей.

2. Дизайн змішувача

Майбутній дизайн змішувача необхідно вибирати під стиль інтер'єру Вашої ванної кімнати

або навпаки на стадії ремонту, коли під змішувач можна підібрати інтер'єр,

також можна вибрати серію змішувачів відповідних одночасно по дизайну для ванної, змішувача і кухні.

1. Ретро - змішувачі в стилі ретро - це змішувачі як правило по конструкції двовентильні з дизайном під старовину.

2. Традиційні і сучасні - по дизайну це щось середнє між старовинним і ультра сучасним дизайном, в основному це змішувачі з одним важелем але можуть бути і двовентильні.

3. Хай-тек - оригінальні і незвичайні по стилю дизайну і форми виливу і по конструкції це як правило змішувачі з одним важелем. Можна виділити один недолік таких змішувачів - це завищена ціна в порівнянні з традиційним змішувачами.

 

3. Спосіб встановвлення змішувача

1. На чашу умивальника - найпоширеніший спосіб установки змішувача в отвір чаші умивальника, в залежності від розмірів і глибини чаші можна вибрати змішувач з довгим або коротким, поворотним або неповоротним виливом. Переваги - величезний вибір змішувачів такого виду установки, підключення змішувачів за рахунок гнучких шлангів дає можливість переміщення всієї конструкції на невеликі відстані. Недоліки - практично немає.

2.На поверхню стільниці - змішувач монтується на поверхню стільниці, можна використовувати змішувачі на три отвори, два для установки кранів холодної та гарячої води, а в отвір по середині, встановлюється сам вилив. Переваги - використання додаткової площі біля раковини, великий вибір видів чаш (але пам'ятайте, що виливши за розмірами повинен бути ближче до центру, щоб струмінь води потрапляла на центр чаші.) Недоліки - ціна і додаткова врізка отворів в стільниці, в разі патьоку води стільниця повинна бути водостійкою або добре загерметизована.

3. Настінний (накладнойв або вбудований монтаж) - вертикальний спосіб установки на стіну. Переваги - тільки на стадії ремонту можна вивести труби на будь-яку висоту. Недоліки - невеликий асортимент таких видів змішувачів, стаціонарний спосіб установки, при вбудованому монтажі - завищена вартість.

4. Матеріал змішувача

1. Латунь або бронза - сплав міді з цінкоі або з оловом, кращий варіант матеріалу змішувача. Переваги - міцний матеріал, хороші антикорозійні властивості, тривалий термін служби, не псується під впливом мінеральних відкладень. Недоліки - практично немає недоліків.

2. Силумин або легована сталь - сплав алюмінію з кремнієм, застосовується набагато рідше, легкий по вазі. Переваги - коштує не дорого. Недоліки - швидко втрачає міцність і ламається.

3. Полімерні - конструкція змішувача виконана з пластика. Переваги - легкий і надійний, не впливає хімічне середовище, мала теплопровідність. Недоліки - слабкі експлуатаційні якості, зовні не привабливий.

4. Кераміка - металокераміка (оксид алюмінію. Переваги - змішувач з такого матеріалу по характеристикам схожий на полімерний але зовні більш привабливий. Недоліки - може розколотися при різкій зміні температури.

5. Колір змішувача

1. Хромоване покриття - найпоширеніше і популярне покриття змішувачів (як дзеркальне срібло). Переваги - гігієнічно, зносостійке, привабливий вигляд, найширший асортимент моделей і видів. Недоліки - практично немає.

2. емальоване, різнобарвне покриття вид покриття яке відрізняється зовнішнім виглядом і різними кольорами. Переваги - зносостійке, привабливий вигляд, великий асортимент. Недоліки - не довговічні покриття.

3. Нержавіюча сталь аналог хромованому покриттю, зустрічається дуже рідко. Переваги - такі ж переваги покриття як і у хромованого. Недоліки - завищена вартість і невеликий асортимент, а в іншому практично немає недоліків.

4. Латунь, мідь, бронза, позолота - використовуються в основному «під стиль ретро», прекрасно доповнюватимуть відповідний розкішний інтер'єр. Переваги - покриття з хорошими експлуатаційними властивостями, великий асортимент видів і моделей. Недоліки - завищена вартість в порівнянні з хромованими змішувачами.

6. Доний клапан для змішувача

1. Важільний - відкриття і закриття донного (зливного) клапана відбувається за допомогою спеціального важеля, який встановлюється як правило з зади змішувача, але може бути зверху чи збоку, в залежності від моделі. Переваги - зручна і надійна конструкція.
2. Клік-клак - відкриття і закриття донного (зливного) клапана відбувається за допомогою ручного натискання. Переваги - швидка установка, не залежить від конструкції змішувача, різноманітність кольорів, недолік - пружинний механізм.

7. Гарантийний термін

Гарантійний термін і сервісне обслуговування - важливий фактор вибору змішувача. Чим більше гарантію надає компанія виробник, тим надійніша і перевірена продукція, що випускається. Але є підводні камені гарантійного терміну, уважно вивчіть умови наданої гарантії.

8. Основні поради по выбору змішувача для умивальника

 В ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ВИЗНАЧИТИСЬ для яких цілей ви будете ВИКОРИСТОВУВАТИ умивальник:
· Мити руки, чистити зуби - можна купувати низький змішувач з коротким виливом.
· Мити невеликі предмети - можна низький або середній по висоті змішувач з середнім по довжині виливом.
· Мити голову, дитини, домашніх тварин потрібен високий змішувач з довгим або поворотним виливом. Відповідно виходячи з цілей використання змішувача вибираємо висоту і довжину виливу:

1. Висота злива - це відстань по вертикалі від підстави змішувача до кінчика аератора (вихід струменя води):
низький виливши - це відстань до 15 см,
середній виливши - до 25 см і
високий виливши понад 25 см.
За цими параметрами буде і визначатися і вибір раковини.
2. Довжина виливу - це відстань по горизонталі від основи змішувача до кінчика аератора (вихід струменя води): короткий вилив - це відстань до 10 см, середній виливши - до 15 см і довгий виливши понад 15 см

УДАЧІ У ВИБОРІ!

Якщо не розібралися, не біда, телефонуйте нам і ми допоможемо Вам у виборі 


15.02.2017 2292 0
2017-02-15

Коментарі

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: вибір змішувача для умивальника

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Telegram
Vodafone
Онлайн-чат
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта