Що таке комбінована рушникосушка - переваги і недоліки

Що таке комбінована рушникосушка - переваги і недоліки

Комбінована рушникосушка - це рушникосушка 2 в 1, вона може працювати як водяниа рушникосушка - від центрального опалення, так і як електрична від електромережі. Якщо Ваша конструкція водяної рушникосушки дозволяє встановити електричний ТЕН, то Ви зможете його з легкістю зробити комбінованим.

КОМБІНОВАНА РУШНИКОСУШКА

Комбінована рушникосушка - це водяна рушникосушка, яка підключається до системи центрального опалення і при відсутності гарячої води за допомогою встановленого заздалегідь тена і спеціальних кранів його можна використовувати як електричну рушникосушарку.

Щоб зробити комбіновану рушникосушку, необхідно до водяного рушникосушки додати електричний ТЕН і кран під ТЕН. Практично будь-який водяну рушникосушку можна обладнати електричним ТЕНом, але є конструкції водяних рушникосушарок, які не дозволяють підключити тен.

Вибираючи водяну рушникосушку для комбінованого підключення необхідно орієнтуватися на формулу:

  • 1 кв.м ванної кімнати = 100 Ват теплової мошность рушникосушки;
  • необхідна потужність ТЕНа вказана в характеристиках водяних рушникосушках;
  • потужність ТЕНа не повинна перевищувати теплову потужність рушникосушки;

У холодну пору року рушникосушка обігрівається від системи централізованого опалення, а в неопалювальний сезон рушникосушка у ванній кімнаті підключається до мережі 220В. Тепловіддача комбінованого рушникосушки більш висока порівняно з електричною рушникосшкою і здатна виконувати функції опалювального радіатора, обігріваючи ванну кімнату, а також підтримуючи задану вологість і запобігаючи появі цвілі.
Для ванних кімнат великої площі рекомендуємо підбирати рушникосушку висотою більше 1000 мм. На кожному виробі в технічних характеристиках товару зазначена необхідна і достатня потужність Тена, щоб мати кращі показники тепловіддачі і економічності.

ПЕРЕВАГИ:

Великий вибір водяних рушникосушок і ТЕНів за формою, розміром і кольором
Економічність (в опалювальний сезон використовується водяне з'єднання, а електричне в решту часу)
Можливість замовити колірні рішення
Чи не складний монтаж і експлуатація
Можливість регулювання температури в електричному виконанні (є моделі тенів з регулятором температури)
Задавати час роботи (якщо встановлений таймер на тене або на розетці)

НЕДОЛІКИ:

Споживання електроенергії в конструкції з мокрим теном, в залежності від розмірів від 300, 600, 900 Вт. Для порівняння - в конструкції елекричних рушникосушок з сухим теном електроспоживання від 50 Вт


05.11.2018 572 0
2018-11-05

Коментарі

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: комбіновані рушникосушки, водяна рушникосушка з теном і краном