MIRAGGIO - якісні умивальники, мийки, піддони і ванни з штучного каменю

MIRAGGIO - якісні умивальники, мийки, піддони і ванни з штучного каменю

Історія компанії почалася в 2010 році з маленької ідеї і великої мрії переросла в грандіозний проект. Невелике виробництво сантехніки за короткий час стало відомою компанією, в основі якої лежать сучасні технології та актуальні дизайнерські рішення. ТМ MIRAGGIO - компанія висококваліфікованих, молодих, амбітних та креативних фахівців, справжніх майстрів своєї справи. За плечима компанії більше 9 років досвіду роботи, і за цей час вона пройшла великий шлях, багато в чому досягнувши успіху! Виробляючи продукцію вищої якості і впроваджуючи нові технології, піклуючись про навколишнє середовище, використовуючи екологічно чисте і тільки сертифіковану сировину кращих світових брендів. Внаслідок чого продукція під ТМ Miraggio придбала довіру клієнтів, а це - найкраща нагорода за роботу.
ТМ MIRAGGIO - це виробник умивальників, кухонних мийок, ванн і душових піддонів зі штучного каменю з широким асортиментом.
Вся продукція MIRAGGIOTM проводиться відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 і відповідає стандартам PN-EN.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 30 з 400 (всього 14 сторінок)
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Vodafone
Онлайн-чат
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта