Договір купівлі-продажу товару

Договір купівлі - продажу товару №____

Дата"____"__________ ____року

Завантажити договір в форматі pdf

Громадянин (ка), в особі _______________, іменований (а) надалі «Покупець», з одного боку, і Інтернет магазин sanev.com.ua, в особі ______________, іменований надалі «Продавець», з іншого боку, уклали цей договір про наступне:

1. Загальні положення.

1.1. Цей договір є публічною офертою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин).

1.2. У разі прийняття умов Цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (ка), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах Цього договору.

2. Терміни та визначення.

2.1. «Товар» - продукція, пропонована до продажу в інтернет-магазині за адресою sanev.com.ua

2.2. «Інтернет-магазин» - сайт Продавця, призначений для укладання договорів роздрібної купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару та / або представленим на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, яка виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром - дистанційний спосіб продажу товару.

3. Предмет договору.

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;

б) оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині або по телефону через менеджера;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині або по телефону через менеджера.

5. Вартість і порядок оплати замовлення.

5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині і вартості доставки. 5.2. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині. 5.3. При безготівковій формі оплати, доставка товару здійснюється тільки після зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок, вказаний продавцем. При цьому, повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині, вартості доставки і 1,5% від суми. 5.4. У разі вибору Покупцем товару, що поставляється на замовлення, Продавець здійснює доставку тільки після 100% передоплати.

6. Доставка товару.

6.1. Загальний термін доставки товару зі складу, складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення до двох робочих днів. Термін доставки кур'єрською службою вказується на сайті самої компанії кур'єрської служби при введенні номера накладної. 6.2. Загальний термін доставки товару, що поставляється на замовлення, становить від одного до десяти робочих днів. 6.3 Доставка товарів здійснюється на заявлений адресу Покупця по Києву або в пункт прийому посилок транспортних компаній.

7. Порядок повернення товару.

7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати отримання товару, за умови відсутності слідів установки, збереження товарного вигляду, споживчих якостей товару, збереження і цілості упаковки, а також документа, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням вартості доставки товару, протягом десяти днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги. Товари, що поставляються на замовлення, обміну та поверненню не підлягають.

8. Права та обов'язки сторін.

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) своєчасно оплатити замовлення на умовах Цього договору і прийняти замовлення за заявленою адресою. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

8.2.Покупатель має право вимагати від Продавця дотримання умов Цього договору.

8.3.Продавец зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору.

б) передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору.

в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві.

г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.

д) Продавець не несе відповідальності в разі неправильного вибору Покупцем характеристик або модифікації товару, що є предметом договору.

е) Продавець гарантує, що передається Покупцю товар належної якості, не є вживаним і відповідає санітарно-гігієнічним нормам, прийнятим в Україні.

 ж) Продавець гарантує, що інформація, надана Покупцем є конфіденційною і не буде передана третім особам. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування інтернет-магазину (відправлення повідомлення Покупцю про виконання замовлення і т.д.)

9. Форс - мажорні обставини.

9.1. У разі форс-мажорних обставин, сторони звільняються від виконання цього договору.

10. Термін дії цього договору.

10.1. Дія цього договору настає з моменту його публікації на сайті: sanev.com.ua та не більше 12(дванадцяти) місяців з моменту підписання сторін.

 

Продавець                                                                                                                                                  Покупець:

(Реквизіти)                                                                                                                                                   (ПІБ, адреса, контактний тел)

______________                                                                                                                                       _________________

підпис                                                                                                                                                            підпис

Увага: xapaктepиcтики тoвapa, кoмплeкт пocтaвки і зовнішний вигляд мoжуть бути змінeни виробником бeз попереднього повідомлення. Будeмо вдячні Вaм зa інфopмaцію прo нeтoчність в oпису тoвapів.

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Олександра Консультант Олександра
×
Kyivstar
Vodafone
Онлайн-чат
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Пошта